Bez kategorii

Odzyskiwanie danych komu można zawierzyć takie zlecenie.

Odzyskiwanie danych komu można zawierzyć takie zlecenie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery jest teraz dostępny za darmo

Jeśli niedawno straciłeś wszystkie ważne dane na swoim smartfonie z Androidem, dobra wiadomość jest taka, że nie musisz tracić nadziei. Możesz łatwo przenieść swoje dane na inne platformy lub wykonać ich kopię zapasową na komputerze. Następnie, w razie potrzeby, możesz przywrócić je na inne urządzenie. Na szczęście oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android jest teraz dostępne za darmo.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli straciłeś dane na telefonie z systemem Android, dostępne są darmowe opcje oprogramowania do odzyskiwania danych. Narzędzia te mogą pomóc odzyskać utracone wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i inne. Wiele z tych programów oferuje nawet możliwość odzyskania połączeń przychodzących. Aby użyć jednego z tych darmowych programów do odzyskiwania danych, odwiedź stronę internetową, pobierz oprogramowanie i zainstaluj je.

Możesz również użyć tych narzędzi, aby odzyskać usunięte pliki. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i jest skuteczne w odzyskiwaniu usuniętych plików z telefonu z systemem Android. Nie potrzebujesz doświadczenia technicznego, aby go użyć. Po zainstalowaniu aplikacji możesz przeskanować swój telefon, aby odzyskać utracone dane. Możesz również odzyskać pliki, które zostały ręcznie usunięte.

Aby rozpocząć, pobierz najnowszą wersję oprogramowania do odzyskiwania danych dla Androida. To oprogramowanie zlokalizuje usunięte pliki na Twoim urządzeniu i przywróci je. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i określić folder, w którym odzyskane pliki powinny zostać zapisane. Możesz również sprawdzić, czy zainstalowałeś najnowszą aktualizację programu przed jego uruchomieniem.

Powinieneś rozważyć czynnik czasu przy wyborze oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Być może będziesz musiał odzyskać swoje pliki w krótkim czasie. Ważne jest, aby wybrać oprogramowanie, które może odzyskać wszystkie rodzaje plików. Ważne jest również, aby upewnić się, że oprogramowanie jest kompatybilne z Twoim urządzeniem. Ponadto, oprogramowanie powinno być przystępne cenowo. Niektóre oprogramowanie do odzyskiwania danych Android oferuje bardzo prosty interfejs użytkownika, podczas gdy inne mogą być bardziej zaawansowane.

Możesz też wybierać spośród kilku płatnych programów. FonePaw Android Data Recovery może być używany na komputerach PC z systemem Windows lub Mac, ale będziesz musiał za niego zapłacić. To oprogramowanie jest bezpieczne i nie zawiera żadnych złośliwych wirusów ani dołączonych wtyczek. Oprogramowanie nie kradnie również informacji osobistych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android musi być również zgodne z typem pamięci masowej używanej przez telefon. Istnieją różne rodzaje pamięci masowej w telefonie z systemem Android – pamięć systemowa, karta SD. Niektóre narzędzia do odzyskiwania danych są kompatybilne tylko z jedną z tych lokalizacji plików.

SalvageData

Jeśli straciłeś dane na urządzeniu z systemem Android, możesz być kuszony, aby spróbować odzyskać je na własną rękę. Ale czasami są problemy, których człowiek nie może naprawić. Jeśli tak się stanie, należy zwrócić się do profesjonalistów, takich jak SalvageData. Ta firma może pochwalić się 96% wskaźnikiem sukcesu i może odzyskać utracone dane z uszkodzonego urządzenia pamięci masowej. Serwis oferuje darmową diagnostykę dla nowych klientów. Oferuje również odzyskiwanie danych dla dokumentów osobistych i plików ZIP, wśród innych formatów.

Inżynierowie firmy mają dziesiątki lat doświadczenia w naprawianiu problemów związanych z utratą danych. Są zaufanymi partnerami Apple i Microsoft, a ich reputacja w branży jest imponująca. Ich recenzje są zweryfikowane, a oni otrzymali przytłaczającą większość 5-gwiazdkowych ocen od przeszłych klientów. Są pierwszą firmą, która otrzymała certyfikat ISO 9001 i są wiodącym dostawcą usług odzyskiwania danych dla wielu dużych firm.

Wybierając usługę odzyskiwania danych, upewnij się, że dokładnie rozważasz rodzaj danych, które musisz odzyskać. Możesz mieć do czynienia z szeroką gamą formatów danych, od zdjęć i filmów do filmów i audio. Na przykład, możesz chcieć zapisać tylko dane na karcie SD, podczas gdy możesz również skorzystać z usługi tworzenia kopii zapasowych, takiej jak SalvageData, aby zachować ważne dane w bezpiecznym miejscu. Ale bądź ostrożny, ponieważ nie chcesz ryzykować utraty ważnych dokumentów lub plików.

Na szczęście, większość urządzeń z systemem Android pochodzi z gniazda kart SD, zwykle microSD, które można wykorzystać do przechowywania mediów i innych danych. Dane systemowe, jednak, jest przechowywany w pamięci wewnętrznej telefonu. Aby odzyskać dane z pamięci wewnętrznej, musisz najpierw rootować swoje urządzenie i włączyć debugowanie USB. Gdy już to zrobisz, będziesz mógł odzyskać utracone pliki.

Oprócz możliwości odzyskiwania danych, SalvageData dla Androida zawiera również dodatkowe narzędzia, które mogą pomóc Ci chronić ważne dane i utrzymać urządzenia pamięci masowej w porządku. Na przykład, jego narzędzie do wyszukiwania zduplikowanych plików pomoże Ci zidentyfikować zduplikowane zdjęcia na karcie SD Androida i usunąć je. Może to zwolnić cenne miejsce w pamięci masowej. Chociaż oprogramowanie jest przeznaczone dla użytkowników komputerów Mac, użytkownicy systemu Windows mogą również korzystać z jego dodatkowych funkcji.

Recuva

Jeśli straciłeś ważne dane z telefonu lub tabletu z systemem Android, potrzebujesz niezawodnego narzędzia do odzyskiwania danych. Odpowiednie oprogramowanie może odzyskać dane w kilku sytuacjach. Jednym z częstych problemów jest awaria systemu, ale możliwe jest również przypadkowe usunięcie plików w folderze kosza. Inną częstą przyczyną jest uszkodzony system plików. Recuva nie jest zbyt dobra w odzyskiwaniu danych w tych sytuacjach i nie ma intuicyjnego interfejsu.

Aby rozpocząć, potrzebujesz karty SD dla telefonu z systemem Android. Najpierw podłącz urządzenie do komputera za pomocą trybu „MTP”. Po podłączeniu, uruchom oprogramowanie. Następnie program przeskanuje kartę SD, aby zidentyfikować utracone pliki. Zakończenie skanowania może zająć trochę czasu, więc będziesz chciał być cierpliwy i czekać na wyniki.

Po zainstalowaniu oprogramowania, podłącz Androida do komputera. Następnie włącz debugowanie USB. Spowoduje to, że oprogramowanie zażąda dostępu Super użytkownika. Po zezwoleniu na to, trzeba będzie wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie będzie skanować kartę SD dla usuniętych plików, a następnie pokazać odzyskane pliki. Po znalezieniu plików, można wyświetlić ich podgląd lub wybrać je z listy.

Recuva obsługuje wiele formatów danych, w tym wideo, zdjęcia i inne. Obsługuje również izgubljene datotek, ukljucujuci slike i komprimirane poruke. Jest również darmowy, więc możesz go wypróbować bez ryzyka.

To oprogramowanie pozwala na tworzenie kopii zapasowych systemu Android i odzyskiwanie usuniętych plików. Działa jak dysk zapasowy na komputerze. Recuva Android pozwala odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty i pliki APK. Pozwala również na przywracanie danych z innych źródeł. Po zainstalowaniu można odzyskać usuniętą zawartość z karty SD Androida. Wystarczy pobrać oprogramowanie na komputer, aby rozpocząć odzyskiwanie utraconej zawartości.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android jest bardzo pomocne, gdy przypadkowo usuniesz pliki z Androida. Jeśli twój telefon został uszkodzony lub utracony, to oprogramowanie pomoże ci odzyskać utracone dane. Aplikacja jest łatwa w użyciu i może przywrócić usunięte pliki z telefonu w ciągu kilku minut. Po zainstalowaniu oprogramowania możesz podłączyć swoje urządzenie do komputera i postępować zgodnie z asystentem odzyskiwania. Oprogramowanie poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Udostępnij

O autorze